Halı saha spor malzemeleri ekipmanları

Spor Ekipmanları Fiyatları

Futbol ekipmanlar, futbol kaleleri, futbol kale ağları, profesyonel kale ağları, halı saha kale ağları, tenis ağı, profesyonel tenis direği, portatif tenis direği, basketbol potası, profesyonel basketbol potası, NBA pota, voleybol direği, voleybol filesi, dijital skorbord, profesyonel futbol skorbordları, stadyum koltuğu, plastik tribün koltuğu, tribün yapımı, portatif trübün yapımı, halı saha aydınlatması, halide projektör, LED spor sahaları aydınlatması, tavan ağı, futbol sahası yedek kulübesi, köşe direği, fifa saha setleri, halı saha bakım makinası ve daha bir çok spor ekipmanları fiyatlarını bize sorabilirsiniz

YEDEK KULÜBESİ

Kullanım Amacı: Futbol sahalarında yedek kulübesi ve sağlık kulübesi amaçlı kullanılmaktadır.
Malzeme: Plastik koltuklar, şeffaf veya istenilen renkte plastik tavan ve demir çerçeve, 2 adet yedek kulübesi ve sağlık kulübesi olarak satılır.


STADYUM KOLTUĞU

Kullanım Amacı: Plastik koltuklar bütün tribünlerde ve portatif tribünlerde kullanılabilmektedir.
Malzeme: Plastik arkalıklı tirbün koltuğu, arkalıksız stadyum koltukları. VIP stadyum koltuklarımız mevcuttur.


blank

SKORBORD

Kullanım Amacı: Halı sahalar için büyük ve küçük, profesyonel futbol sahaları için, spor salonları skorbordları.
Malzeme: Dijital skorbord, LED seçenekleri mevcuttur, kumandalı skor değiştirme, sesli skorbordlar.


TENİS FİLESİ

TENİS FİLESİ

Kullanım Amacı: Profesyonel tesin kortlarında tenis kortu demiri ve filesi, sabit ve portatif olarak.
Malzeme: Özel örgü tenis filesi, profesyonel kortlar için standart ölçüler üretim, özel ölçülerde tenis sahaları için üretim.


blank

FUTBOL KALESİ

Kullanım Amacı: Profesyonel Futbol sahaları için nizami kaleler, halı sahalar için orta boy kale, mini sahalar için minyatür kaleler.
Malzeme: Demir boru veya alüminyum borudan mamul kale üretimimiz mevcuttur, kale ağı dahildir.


blank

BASKETBOL POTASI

Kullanım Amacı: Açık ve kapalı basketbol sahaları için standart, kapalı spor salonları için özel NBA profesyonel potalar.
Malzeme: Demir direk, cam panya veya metal panya seçenekleri ile, NBA potalar ise ayarlanabilir.


blank

FİLE ve AĞLAR

Kullanım Amacı: Tavan ağı, halı saha tavan ağı, halı saha tampon ağı, profesyonel kale ağı, halı saha kale ağı, tenis filesi, badminton filesi vb.
Malzeme: Paraşüt ipinden örülmüş sağlam fileler, halı sahalarda, kapalı halı sahalarda, tenis kortlarında ve diğer spor sahalarında kullanılmaktadır.


blank

AYDINLATMA

Kullanım Amacı: Spor alanları aydınlatmaları, halı saha aydınlatması, kapalı halı saha aydınlatma, açık alan aydınlatma, kapalı alan aydınlatma.
Malzeme: Standart 400W halide projektör halı sahalar için en çok tercih edilendir, LED projektör tasarruf sağlar, direkler.