halı saha firmaları İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren halı saha yapan firmalar girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyon-er ruhuyla 1992 yılında kurulmuştur.
halı saha yapımı sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede çelik çatı, modern ahır yapımları, halı saha çimi, açık kapalı saha yapımı, branda tamiratı,halı saha malzemeleri üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

halı saha yapan firmalar, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında açık ve kapalı Halı saha, modern ahır , çelik konstrüksiyon  işlerinden  anahtar teslimi  halı saha inşaatlarına ve birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Halı saha yapan firmalar,halı saha maliyeti ve çelik konstrüksiyon inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 25’i aşkın teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 50 kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve usta yetiştiriciliğinde ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

zamanında ve halı saha için uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.