Kapalı Halı Saha yapan firmalar
Kapalı halı saha yapımı maliyeti, kapalı halı saha kurulumu, halı saha yapay çim halı modelleri ve yapay çim halı fiyatları, ticari kapalı halı saha ölçüleri ve aklınıza gelen başka bir çok soru ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Kapalı Halı Saha Modellerimiz
Kapalı halı sahalar ülkemizde bilindiği üzere genel olarak 3 tipte inşa edilmektedir. Firmamız bu genel projeleri gerçekleştirmeyle birlikte özel projeli kapalı halı sahaları ya da aklınızdaki farklı projeleri sizin amacıyla deneyimli kaynakçılarımız ve başka personelimiz ile basitçe kurmaktadır. Kapalı halı saha yapımı genel projeleri ise şöyledir; Brandalı kapalı halı saha yapımı, Sac kaplama kapalı halı saha yapımı ve panel kaplama (pvc ya da polikarbon) kapalı halı saha yapımı.

1- BRANDALI KAPALI HALI SAHA YAPIMI:
Halı saha brandası, yapay çim halı fiyatları ve komple anahtar teslim proje amacıyla lütfen bize ulaşın

 

halı saha yapan firmalar, halı saha yapımı, halı sahalar,

2- SAC KAPLAMA KAPALI HALI SAHA YAPIMI:
Halı saha brandası, yapay çim halı fiyatları ve komple anahtar teslim proje amacıyla lütfen bize ulaşın

 

3- PANEL KAPLAMA KAPALI HALI SAHA YAPIMI:
Halı saha brandası, yapay çim halı fiyatları ve komple anahtar teslim proje amacıyla lütfen bize ulaşın

kapalı saha yapımı, kapalı saha, kapalı halı saha,

Kapalı Halı Saha Yapımı Maliyeti Nedir?
Tecrübeli kadromuz ile yapay çim kapalı halı saha yapımı konusu ile ilgili bizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Kapalı halı saha maliyeti sahanın ölçülerine ve özelliklerine göre değişmektedir. Brandalı, sac kaplama ve panel kaplama kapalı saha modellerimiz mevcuttur. Hem de sarfedilen yapay çim modeli de halı saha yapımı maliyetini etkiler.

blank blank blank

Kapalı halı saha nedir?
Kapalı halı saha ülkemizde gittilçe popülerleşen, toplumdaki her yaştan bireye spor gerçekleştirmek amacıyla imkân yayınlayan spor kompleksidir. Kapalı halı saha yapımı amacıyla üstü çelik aksamıyla birleştirilmiş mevsim şartlarına göre yanları açıp kapatılabilen branda ile örtülmüştür. Dışardan kapalı bir stadyumu andırır.blank

Kapalı halı sahanın dış dizaynı
Kapalı saha da dış dizaynı uzaktan mini bir futbol sahası gibi gerçekçi bir görünüme sahiptir.
Branda genelde beyaz tüketilir lakin isteğe göre çizgili de yapılabilir. Brandaların alt yönü açılıp kapanabilir özellikte olup bu özellik ile kapalı sahanın bir tek kışın değil her mevsimde elverişli olması sağlanır.

Kapalı halı sahanın iç dizaynıGümüşhane Kapalı Halı Saha, kapalı halaı saha, gümüşhane halı saha, gümüşhane sahası,
Kapalı halı sahanın iç seksiyonuna bakacak şekilde yapay çimlerin bittiği yerlere PVC kaplamalı tel örgüler atılır. Kapalı halı sahanın iç kısmına ise 15cm x 15cm göz aralığına sahip, özel paraşüt ipinden örülmüş tavan ağı gerilir. Kapalı saha da bir tek giriş kapısı bulunmaktadır oda soyunma kabinlerine yakın olan kalenin arka kısmına yapılır. Soyunma odalarının iç dizaynı isteğe göre farklılık gösterebilmektedir. Bunların yanı sıra müşterilerimiz arzusuna göre dijital skorbord yapılmaktadır. Bir halı saha da en mühim detaylardan biri aydınlatmadır ve aydınlatmalar gerçek bir futbol sahası gibi kurulmalıdır, bu oyuncuların konsantrasyonunu olumlu yönde etkiler. İyi aydınlatmaya sahip kapalı halı sahalar daha çok müşteri çekmektedir.

Kapalı halı saha nasıl yapılır?
Zemin ( Altyapı ) hazırlığı:

Kapalı halı saha kurulumunda ki mühim faktörlerden bir tanesi de zemindir. Zemin tamamıyla düzeltilmelidir ve bu esnada çökme riski olan ksımlar iyice sıkıştırılarak lüzumlu önlemler alınmaldır. Buna çok ilgi edilmelidir. Zemin amacıyla harita mühendislerinden yardım alınarak kazıklar çakılır ve iş makinalarıyla bir kazı yapılır. Kazı oluşturulan bölümde kalıplar çakılır ve inşaat demirleri kalıplara yerleştirilir. Yaklaşık 70cm genişliğinde beton dökülür ve betonun iç evresinde kalan boş alanda da mıcır dolgu boşaltılır. Ve zemin prosedürü tamamlanır.

Kapalı Halı Saha YapımıÇelik Konstrüksiyon yapılması:

Zemin bittikten sonra esas iskeleti kurulmaya başlanır ve esaslerin atılıcağı yerlere 3 metre çelik kolonlar döşenir. Belirli Aralıkla artan bu çelik kolonlar daha sonra daha daha daha eskiden hazırlanan çelik konstrüksiyon makasları havada vinç yardımı ile birleştirilir ve halı sahanın demir konstrüksiyonu hazırdır.

Suni Çim Halının Serilmesi:

Alyapı ve çelik aksamı biten kapalı halı saha yapımı işinde sıra yapay çim halı zemin döşenmesine gelmiştir. Sahanın amacıylae serilen ince mıcır mastar çekilerek düzeltilir ve sentetik çim halı yüzeyinde çökme ile tümsek oluşması engellenmiş olur. Genelde 55mm yapay çim tüketilir. Suni çim amacıylae kum dolgu ve üstüne standart olarak kara granül atılır. Gri granül de tercih edilebilir.

Sahayı Brandayla / Sac / PVC ile kapatmak:

Son iş brandadır ve daha daha daha eskiden hazırlanmış brandalar getirilip sahanın üstüne kaplanır. Müşterinin seçimine göre çatı kaplaması sac ya da PVC malzeme olarak da tercih edilebilir. Tüm kapalı halı sahaların yanları açılıp kapanabilen branda olarak yapılmaktadır. Yazın brandalar açılır kışın ise kapatılabilir.

Kapalı halı saha maliyeti:

blank

Kapalı halı saha maliyeti halı sahanın ölçülerine göre değişmektedir. Kullanılan yapay çim ve çelik aksamına göre farklılık gösterebilmektedir. Ortalama 30m x 50m bir kapalı halı saha yapımında kullanılıcak malzeme batı ve doğuda hava şartlarına göre ve rüzgara göre değişmektedir. Kapalı halı saha yapımı fiyatları amacıyla lütfen  arayın. 0543 3753774

Kapalı Halı Saha Yapan firmalar

AÇIK HALI SAHA YAPAN FİRMALAR

açık halı saha, Suni Çim Zeminli Açık Halı Saha Yapımı maliyeti

KAPALI HALI SAHA YAPAN FİRMALAR

Kapalı halı saha yapan firmalar, olarak sizlere uygun fiyat kaliteli hizmet, anahtar teslim halı saha için burdayız

Halı saha Sahalar Yapımı

Suni Çim, futbol sahası, Zeminli Nizami Futbol Sahası Yapımı

Çelik konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon fabrika yapımı mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz

Basketbol Sahası Yapan Firmalar

Basketbol Sahası Yapımı, Tenis Kortu, Çok Amaçlı Spor Tesisleri, Spor Tesisleri Çatı Kaplamaları ürün ve hizmet gruplarımızdır.

Suni Çim Halı Saha Ürünleri

futbol sahası zeminleri yapımı, suni çim, üreticisi, Profesyonel suni çim Futbol Saha Yapımı

Tenis Kortu Yapan Firmalar

Tenis Kortu Yapımı, Tenis Kortu Maliyeti, Tenis Kortu Zemin Kaplaması, Tenis Kortu Fiyatı, Tenis Kortu Yapan Firmalar, Tenis Kortu Fiyatları.